1. Ana Sayfa
  2. Hizmetler
  3. Bahçe Çiti
Türkiye Bahçe Çiti hizmeti
Türkiye
Bahçe Çiti

Bahçe Çiti — Bahçıvan Bul, Hızlı Teklif Al

Bahçe Çiti için AI ile ilanınızı 2 dakikada oluşturun, Türkiye'deki hizmetverenler teklif göndersin, dilediğinizi seçin.

AI ile İlan OluşturBahçıvan olarak Kaydolmak İstiyorum

Hizmetgo'da bahçe çiti alanında bölgenizdeki doğrulanmış uzmanları bulun. İhtiyacınızı kısaca anlatın, dakikalar içinde birden fazla teklif alın, profil + değerlendirmeleri karşılaştırarak en uygun uzmanı seçin. Tüm uzmanlar profil doğrulamasından geçer, müşteri yorumları + tamamlanan iş sayısı şeffafça profilde görünür.

Doğrudan bahçe çiti uzmanı arıyorum diyorsan, Bahçe Çiti Uzmanı sayfamızdan teklifleri görebilirsin.

Bahçe Çiti Hizmeti Hakkında

Birçok kişi bahçe çiti ihtiyacında yakın çevreden tavsiye ister. Bu güzel ama yetersiz; o tek tavsiye sizin durumunuza uymayabilir. Hizmetgo'da bölgenizdeki onlarca bahçe çiti uzmanı arasından kıyaslayarak seçim yaparsınız — gerçek tavsiye verisi.

Ne Zaman Bahçıvan Tutmalısınız?

Bahçe Çiti işinin kendi başınıza yapılabilir olup olmadığına karar verirken üç soruyu cevaplayın: Gerekli ekipmanım var mı? Süreyi karşılayabiliyor muyum? Hata maliyeti nedir? Bunlardan biri "hayır" çıkarsa, bir uzman çağırmak akıllıca olur.

Fiyatlandırma

Bahçe Çiti fiyatları uzmanın deneyim ve kapasitesine göre ciddi farklılık gösterebilir. Ortalama 400 - 3.000 TL bandı içinde kalmakla birlikte, çok düşük (-%30) veya çok yüksek (+%50) teklifler dikkatle değerlendirilmeli.

Doğru Bahçıvan Nasıl Seçilir?

Bahçe Çiti Uzmanı ararken, geçmiş yorumları sadece pozitifler için değil, negatifler için de okuyun. Olumsuz bir durumla karşılaştığında uzmanın nasıl tepki verdiği — defansif mi yoksa çözüm odaklı mı — gerçek karakteri ortaya çıkarır.

  • Komşunuza kötü etkisi olabilecek işlerse (gürültülü, kokulu) önceden haber verin.
  • İşin bitiminde gerekirse temizlik/toparlama dahil mi sorusu netleştirilmeli.
  • Acil durumlarda fiyatlar genelde %20-40 artar — mümkünse planlı randevu alın.

Türkiye Genelinde Aktif Bahçıvanler

81 ilde hizmet veren uzmanlardan örnekler — ilanınıza yakın olanlar teklif verir.

278
bahçıvan aktif

Ayşe K.

4.7(58 yorum)
Çamlık bölgesi
241+ tamamlanan iş
Teklif al

Merve R.

4.7(67 yorum)
Yavuz bölgesi
578+ tamamlanan iş
Teklif al

Mustafa M.

4.6(73 yorum)
Orta bölgesi
178+ tamamlanan iş
Teklif al
+275
275 bahçıvan daha Türkiye genelinde
Ücretsiz ilan oluştur — 10 dakikada ilk teklif gelsin
Hemen İlan Ver

İsim gizliliği için kısaltılmış gösterim. Tıkladığınızda ilan sayfasına yönlendirilirsiniz.

0+

Kayıtlı Uzman

~15 dk

Ort. İlk Teklif

🛠️ Bahçe Çiti işi mi yapıyorsun?

Hizmetgo'ya ücretsiz kaydol, yeteneğinle eşleşen bahçe çiti iş talepleri sana gelsin. İşi sen seç, kazan.

İş Almaya Başla

Şehirlere Göre Bahçe Çiti Hizmetverenleri

Bulunduğunuz ilde bahçe çiti arıyorsanız, doğrudan şehir sayfasından teklif alın. Hizmetgo Türkiye geneli 81 ilde hizmet sunar:

Büyük Şehirler
İstanbul Bahçe ÇitiAnkara Bahçe Çitiİzmir Bahçe ÇitiBursa Bahçe ÇitiAntalya Bahçe ÇitiAdana Bahçe ÇitiKonya Bahçe ÇitiGaziantep Bahçe Çiti
Tüm İller (A-Z)
AdıyamanAfyonkarahisarAğrıAksarayAmasyaArdahanArtvinAydınBalıkesirBartınBatmanBayburtBilecikBingölBitlisBoluBurdurÇanakkaleÇankırıÇorumDenizliDiyarbakırDüzceEdirneElazığErzincanErzurumEskişehirGiresunGümüşhaneHakkariHatayIğdırIspartaKahramanmaraşKarabükKaramanKarsKastamonuKayseriKırıkkaleKırklareliKırşehirKilisKocaeliKütahyaMalatyaManisaMardinMersinMuğlaMuşNevşehirNiğdeOrduOsmaniyeRizeSakaryaSamsunSiirtSinopSivasŞanlıurfaŞırnakTekirdağTokatTrabzonTunceliUşakVanYalovaYozgatZonguldak

Popüler Bahçe Çiti Aramaları

Aşağıdaki aramaları yapan kullanıcılar genellikle Hizmetgo üzerinden bahçıvan buluyor:

Ağaç AsilamaAğaç BakımıAğaç BudamaAğaç Ev YapımıAğaç KesmeArsa Cit CevirmeBahçe Ates Cukuru YapımıBahçe Bakımı

Bahçe Çiti Hizmeti Nasıl Alınır?

1

AI ile Talep Oluştur

Bahçe Çiti ihtiyacınızı yazın veya sesli anlatın — AI ilanınızı saniyelerde hazırlar.

2

Hizmetverenler Teklif Versin

Bölgenizdeki hizmetverenler ilanınızı görür, hızlıca teklif gönderir.

3

Karşılaştır ve Seç

Fiyat, puan ve yorumları karşılaştırın — en uygun hizmetvereni siz seçin.

4

Güvenli Ödeme

İş tamamlanana kadar paranız güvende, Hizmetgo ödeme garantisi.

Bahçe Çiti Fiyatları 2026 — Piyasa Ortalaması

Türkiye genelinde bahçe çiti fiyatları genellikle 400 - 3.000 TL arasında değişir. Nihai fiyat işin kapsamına, bölgenize, malzeme seçimine ve hizmetverenin deneyimine bağlıdır.

Bahçe Çiti Detaylı Fiyat Rehberi 2026 →

Sıkça Sorulan Sorular

Bahçe Çiti için Hizmetgo'da nasıl uzman buluyorum?

Hizmetgo'da bahçe çiti alanında uzman bulmak için anasayfada arama kutusuna ihtiyacınızı yazın veya bu sayfadaki "İlan Oluştur" butonuna tıklayın. Bölgenizdeki uzmanlara aynı anda ulaşır, dakikalar içinde teklif almaya başlarsınız. Tüm uzmanların profil + değerlendirme + iş geçmişi şeffafça görünür.

Bahçe Çiti fiyatları nasıl belirleniyor?

Bahçe Çiti fiyatları işin kapsamına, bulunduğunuz şehre ve uzman deneyimine göre değişir. Hizmetgo'da aynı işe birden fazla uzmandan teklif alarak gerçek piyasa fiyatını görür, en uygun teklifi seçersiniz. İlanınıza fotoğraf ve detay eklemek daha doğru teklif almanızı sağlar.

Uzman güvenilirliği nasıl doğrulanıyor?

Hizmetgo'da listelenen tüm uzmanlar profil doğrulamasından geçer (kimlik, iletişim, lokasyon). Müşteri yorumları + puanları + tamamlanan iş sayısı profilde şeffafça görünür. Hangi uzmanın daha güvenilir olduğunu yorumları okuyarak ve önceki iş örneklerine bakarak değerlendirebilirsiniz.

İlgili Hizmetler

Bahçe & PeyzajAhsap Bahçe KapisiAhsap Bahçe Saksisi YapımıBahçe Ates Cukuru YapımıBahçe AydınlatmaBahçe Aydınlatma DiregiBahçe BakımıBahçe Belleme

Diğer Hizmetler

Ev TemizliğiElektrikSu TesisatıBoya BadanaÇilingirNakliyatBeyaz Eşya TamiriKlima ServisiMarangozHalı YıkamaÇatı İşleriBahçıvan

Hizmetgo'yu telefonuna indir

Bahçe Çiti dahil 700+ hizmette anında teklif al. Uygulamayı indir, cebinden yönet — ücretsiz.

App StoreGoogle Play

Bahçe Çiti Mi Arıyorsunuz?

AI ile 2 dakikada ilan oluşturun, ilk teklif ortalama 15 dakikada gelsin.

AI ile İlan Oluştur